Przedsiębiorcy

Praktyka prawnicza Kancelarii skupia się na obsłudze wszelkich spraw gospodarczych, które mogą dotyczyć prowadzenia działalności gospodarczej. Często przedsiębiorcy nie są w pełni świadomi obowiązujących przepisów ani swoich obowiązków. Co więcej, posiadają problemy z nieuczciwą konkurencją lub wpadają w lawinę różnorakich sporów. W takich sytuacjach pomoc prawna może okazać się bardzo przydatna.

Obszar działalności Kancelarii w tym zakresie obejmuje w szczególności:

  • dostęp do porad prawnych w zakresie bieżącej działalności przedsiębiorcy, 
  • konsultacje prawne dotyczące zawieranych umów przez przedsiębiorcę, 
  • sporządzanie i negocjowanie umów w obrocie gospodarczym,
  • kompleksową reprezentację na etapie przedsądowym oraz sądowym w sprawach z zakresu działalności przedsiębiorcy,
  • windykację należności.


Pomoc prawnika specjalizującego się w sprawach gospodarczych, może okazać się kluczowa. Każdy etap funkcjonowania działalności gospodarczej wymaga różnych decyzji. Począwszy od założenia, po bieżące funkcjonowanie firmy, aż po spory sądowe. 

Codzienne funkcjonowanie przedsiębiorstwa wiąże się z zawieraniem umów, zarządzaniem personelem, a także windykacją należności. Wszystkie
te działania są uregulowane przepisami prawa gospodarczego, które
często są skomplikowane i wymagają specjalistycznej wiedzy oraz doświadczenia prawnika specjalizującego się w tej dziedzinie.

Nasz zespół kładzie duży nacisk na indywidualne podejście do każdej sprawy oraz na znajomość potrzeb i celów Klientów. Chcemy zapewnić przedsiębiorcom najlepsze rezultaty i poczucie bezpieczeństwa oraz pewność, że ich interesy są w dobrych rękach. 

Działając w sposób profesjonalny, staramy się sprostać oczekiwaniom Klientów oraz pomóc im w rozwiązaniu wszelkich problemów prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Jeśli potrzebują Państwo pomocy w tym zakresie, zapraszamy do kontaktu.